LIFTEC SK – moderná a dynamická spoločnosť pôsobiaca na trhu od r. 1990.

Udávame tempo rozvoja v oblasti priemyselného značenia a automatizácie.
Našou víziou je prinášať výrobným podnikom riešenia, ktoré reálne zvyšujú efektivitu, znižujú náklady a tvoria zisk. Náš tím kolegov sa skladá z ochotných profesionálov, pretože „ ROZDIEL JE V PRÍSTUPE.“

Sme úspešná, stále sa rozvíjajúca firma. Preto rozvíjame aj svojich ľudí – rôznymi spôsobmi až do úrovne individuálneho koučingu. Pracujeme v novom modernom pracovnom prostredí, v pozitívnej atmosfére, občas zorganizujeme príjemnú akciu, samozrejmosťou je podpora stravovania v maximálnej hodnote, každodenné nabitie sa kávou či čajom a vitamínmi v rôznej forme. K dispozícii je notebook a mobil, pre pracovné pozície v teréne služobný automobil – aj na súkromné účely.

Aplikačný inžinier – Technická podpora

Miesto práce: TRENČÍN

Termín nástupu: ihneď/dohodou

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce:

  • Hľadáme do našej firmy v Trenčíne kolegu, ktorý bude chcieť rozvíjať naše činnosti v oblasti automatizovaných a robotizovaných jednoúčelových zariadení, riešení pre manipuláciu, označovanie, integráciu do liniek… pre rôzne typy priemyslu od automotive po potravinárov.
  • Navrhovanie špeciálnych /neštandardných technických a softvérových riešení, hľadanie možných rizík, výroba rýchlych a kvalitných vzoriek
  • Príprava simulácií, práca s testovacími zariadeniami v internom showroom-e
  • Predvádzanie zariadení u zákazníka (laser, mikroúder, ink-jet, aplikátory)
  • Komunikácia s dodávateľmi i zákazníkmi
  • Úzka spolupráca s tímom aplikačných inžinierov a zákazníckej podpory
  • Účasť na školeniach, následné preškolenia servisných technikov a obchodníkov na nové technológie, ako aj zákazníkov

Ak sa nám chcete predstaviť, prosím kontaktujte nás emailom. Pošlite svoj životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov podľa Zákona č. 18/2018 Z. z. na adresu kariera@liftec.sk s názvom pozície v predmete správy. Ak chcete pridať viac informácií, uvítame aj motivačný list. Tešíme sa na Vaše správy!

Informácie o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

 
 
HOMEKONTAKTCHCEM PORADIŤ