Pred bezmála troma dekádami sme vstúpili na trh ako dodávatelia zariadení pre najrôznejšie typy priemyselného značenia. Posledných päť rokov sa zaoberáme tiež priemyselnou automatizáciou a robotikou. Skúsenosti z bezmála tisícky realizovaných zákaziek z nás robia spoľahlivého partnera, ktorý je schopný svojim zákazníkom vždy dodať optimálne riešenie na mieru.

LIFTEC = Partner pre priemyselnú automatizáciu

priemyselné značenie

Ak hľadáte dodávateľa automatizovaných riešení, asi sa pýtate, prečo dopytovať zrovna Liftec. Nuž, pár dôvodov by sme našli. Jedným z nich je náš tím špecialistov od konštruktérov cez PLC programátorov až po výrobu, kontrolu kvality a inštalačno-servisný tím, ako aj naša široká sieť spolupracujúcich firiem a dodávateľov v oblasti hardvéru,

Po celej dĺžke Slovenska sa tiahne naše obchodné a servisné pokrytie, vďaka čomu sme zákazníkom schopní ponúknuť požadované technické riešenia alebo pomocnú ruku za relatívne krátky čas.

Nie sme nováčikovia

Ako už bolo povedané, čo do počtu realizácií sa blížime tisícke. A veríme, že sme vlastne ešte len na začiatku. Že zaujímavých zákaziek – ako sú napríklad automatizované výrobné linky – bude ďalej pribúdať.

Viete, čo požadujete? My vieme, ako to urobiť. A ak nie hneď, prídeme na to čoskoro. Chytré riešenia nás baví vymýšľať, existujúce riešenia nás baví zlepšovať. Zvýšenie efektivity firmy každého jednotlivého zákazníka nám robí radosť. Rovnako ako vždy predtým, aj vašej zákazky sa zhostíme s plným nasadením. Idete to do toho s nami?
Zaujímajú ma riešenie od LIFTEC
.

LIFTEC | Průmyslové značení a automatizace | Všechna práva vyhrazena ©2022