SERVIS

Autorizované servisné služby a prehliadky

Poskytujeme autorizované servisné služby pre všetky zariadenia z našej ponuky. Okrem pravidelných servisných prehliadok a bežných opráv poskytujeme aj celkové repase starších strojov. Ďalej ponúkame predaj spotrebných materiálov a náhradných dielov pre všetky uvedené značky.

Vykonávame pravidelné servisné prehliadky garantujúce bezproblémový chod strojov, bežné opravy aj celkové repasie starších zariadení.

Ďalej ponúkame predaj spotrebných materiálov a náhradných dielov pre všetky uvedené značky.

Pre bližšie informácie, Váš dopyt alebo objednávku nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom emailu na support@liftec.sk alebo nášho kontaktného formulára alebo na servisnej linke +421 32 7430 850.

História servisu LIFTEC SK

Servisnú činnosť poskytuje firma LIFTEC SK v oblasti priemyselných bezkontaktných a kontaktných tlačiarní už viac ako 23 rokov.

Na začiatku sme sa zaoberali najmä bezkontaktnými inkjetovými technológiami DOD a CIJ, v priebehu ďalších rokov sme tieto technológie rozšírili o laserové, termotransferové, mikroúderové a ďalšie.


Tím servisných technikov firmy LIFTEC SK vytvárajú profesionáli, vyškolení špecialisti na všetky zastúpené technológie značenia. Servisné stredisko pokrýva rovnomerným spôsobom celú Slovenskú republiku, aby sme tak eliminovali dlhé dojazdové vzdialenosti.


Servisná činnosť zahŕňa ako pravidelnú údržbu, ktorou sa staráme o spoľahlivosť zariadenia v prevádzkach našich zákazníkov, tak aj servisné opravy.
Spokojnosť zákazníkov je pre nás dôležitá, preto kvalitné servisné služby sú naším dlhodobým krédom a taktiež zárukou dobrých vzťahov s našimi zákazníkmi.

 

Môžeme Vám nejako pomôcť?

Potrebujete s niečím pomôcť, alebo sa poradiť? Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom tohto kontaktného formulára: