Aplikátory etikiet


Aplikátory etikiet

Označovanie produktov etiketami je nevyhnutnou súčasťou každého výrobného a distribučného procesu. Aplikátory etikiet sú preto dôležitým nástrojom, ktorý pomáha výrobcom efektívne a presne aplikovať etikety na rôzne typy produktov. Naša spoločnosť ponúka širokú škálu aplikátorov etikiet, ktoré je možné rozdeliť na dve hlavné kategórie: aplikátory s dotlačou a aplikátory bez dotlače.

Aplikátory etikiet s dotlačou – spolupráca s lídrom na trhu

Naša dlhodobá spolupráca s nemeckou firmou CAB, lídrom na poli aplikátorov etikiet s dotlačou, nám umožňuje ponúkať špičkové riešenie pre týchto aplikátorov. Tlačiarne CAB majú pre dotlač integrovaný termo - transferový modul priamo v tele podávača, vďaka tomu toto riešenie ušetrí veľa miesta v produkčnej linke a nie je potrebné kupovať tlačový modul od externého dodávateľa ako je ZEBRA, Sato a pod. Najpredávanejší model HermesQ vyniká extrémnou spoľahlivosťou a excelentným pomerom cena vs. výkon. Tento aplikátor etikiet sa dá ľubovoľne konfigurovať na rôzne typy aplikácií, vďaka čomu sme schopní vyhovieť aj veľmi náročným a špecifickým požiadavkám na aplikáciu etikiet s online dotlačou. Je navyše ideálny na aplikáciu etikiet v rôznych priemyselných odvetviach, vrátane potravinárstva, farmácie a logistiky.

Aplikátory etikiet bez dotlače – rýchlosť a presnosť od firmy Arca

V oblasti aplikátorov etikiet bez dotlače spolupracujeme s firmou Arca, ktorej produkty sú známe svojou vysokou rýchlosťou a presnosťou aplikácie etikiet. V prípade potreby dotlače, je nutné tieto aplikátory etikiet dovybaviť externým tlačovým modulom Zebra, prípadne TIJ Anser alebo laserovou značiacou hlavou. To síce zväčšuje priestorové nároky na aplikátor, na druhú stranu sa jedná o jedno z najrýchlejších riešení na trhu v rámci aplikácie etikiet a následnej dotlače. Tieto aplikátory sú ideálne pre situácie, keď je potrebné rýchlo a presne aplikovať veľké množstvo etikiet, napríklad v logistických centrách alebo pri balení produktov.

Paletová aplikácia etikiet – inovatívne a efektívne riešenie

Okrem štandardných aplikátorov sa špecializujeme aj na paletovú aplikáciu etikiet. Naša technológia umožňuje aplikovať etikety na palety za pohybu z dvoch strán bez nutnosti zastaviť alebo otáčať paletu. Vďaka tomu sme schopní označiť až 8 paliet za minútu, čo značne zvyšuje efektivitu a znižuje čas potrebný na označovanie produktov.

Vysokorýchlostné aplikácie etikiet – riešenie pre náročných

Pre tých, ktorí potrebujú ešte rýchlejšie riešenie, ponúkame aplikátory schopné vysokorýchlostnej aplikácie etikiet v rýchlostiach okolo 120 m/min. Táto technológia je vhodná pre priemyselné aplikácie, kde je dôležitá maximálna efektivita a minimalizácia času stráveného označovaním produktov.

Riešenie na mieru

Naša spoločnosť vám môže ponúknuť širokú škálu aplikátorov etikiet, ktoré uspokoja potreby malých aj veľkých podnikov. Spoločne s Arca zaisťujeme tiež výrobu celých etiketačných liniek na mieru pre klasické aj zložité tvary etikiet, aplikácie kolkov a pod. S našimi riešeniami získate nielen spoľahlivosť a efektivitu, ale aj podporu od popredných výrobcov v obore. Pre viac informácií o našich produktoch a službách nás neváhajte kontaktovať.