Nová technológia – interný tréning

V každom odvetví ide vývoj dopredu, prichádzajú nové stroje a technológie. Tento rok sme sa okrem iného zamerali na značiace stroje pre rýchloobrátkový priemysel. Aby sme zákazníkom mohli poskytnúť profesionálne služby v oblasti servisu a podpory, školíme sa priamo u dodávateľov. Potom prenášame tieto informácie priamo pri stroji aj interne, aby naši technici mali najširšiu možnú vedomostnú základňu, na všetky typy strojov.

teoretickej časti sa kolegovia dozvedia, ako stroj funguje, aké typy značení dokáže vyrobiť a aké materiály sa dajú použiť, v akom prostredí môže pracovať. Samozrejme, preberieme aj bezpečnostné postupy. V praktickej časti ukážeme, ako sa stroj reálne používa – zdávanie dát, samotný výkon značenia, riešenie problémov, ktoré môžu nastať v prevádzke. Dôležitý je spôsob pravidelnej údržby – kontrola a čistenie, výmena spotrebného materiálu, diagnostika softvérových a hardvérových problémov, oprava pri poruchách.

Dobré školenie je základ pre efektívnu prácu, kvalitné výsledky a bezpečné pracovné prostredie. Okrem toho je to pre nás aj príležitosť stretnúť sa – naši technici pracujú na celom Slovensku a tak sa stretávajú iba občasne. Keď sme ich fotili, snažili sa tváriť veľmi vážne, takže sme museli urobiť asi 15 fotografií, kým sa začali zase tváriť „normálne“. Et voilà! Takto príjemne pôsobí náš servisný tím, ktorý Vám poradí s údržbou alebo školením pre Vašich ľudí.