Poskytujeme autorizovaný servis pre všetky zariadenia z našej ponuky. Okrem pravidelných servisných prehliadok a bežných opráv poskytujeme tiež celkový repas starších strojov. Vykonávame pravidelné servisné prehliadky garantujúce bezproblémový chod strojov, bežné opravy i celkový repas starších zariadení..

Ďalej ponúkame predaj spotrebných materiálov a náhradných dielov pre všetky uvedené značky.

Pre bližšie informácie, Vaše dopyty alebo objednávky nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom emailu na support@liftec.sk alebo nášho kontaktného formuláru alebo na servisnej linke +421 32 7430 850.


História servisu LIFTEC SK

Servisnú činnosť poskytuje firma LIFTEC SK v oblasti priemyselných bezkontaktných a kontaktných tlačiarní už takmer 30 rokov.
Na začiatku sme sa zaoberali najmä bezkontaktnými inkjetovými technológiami DOD a CIJ, V priebehu ďalších rokov sme tieto technológie rozšírili o laserové, termotransferové, mikroúderové a ďalšie.
Tím servisných technikov firmy LIFTEC SK tvoria profesionáli, ktorí sú vyškolenými špecialistami na všetky zastúpené technológie značenia. Servisné stredisko pokrýva rovnomerným spôsobom celé Slovensko, aby sme tak eliminovali dlhé dojazdové vzdialenosti.
Servisná činnosť zahŕňa ako pravidelnú údržbu, ktorou sa staráme o spoľahlivosť zariadení v prevádzkach našich zákazníkov, tak aj servisné opravy.
Spokojnosť zákazníkov je pre nás dôležitá, preto sú kvalitné servisné služby naším dlhodobým krédom a tiež zárukou dobrých vzťahov s našimi zákazníkmi. Pretože ROZDIEL JE V PRÍSTUPE.

LIFTEC | Průmyslové značení a automatizace | Všechna práva vyhrazena ©2022
 
 

    Mám záujem o
    Dozvedel som sa o Vás

      Napíšte nám správu