Zaber s nami

Tento teambuilding sme si naozaj užili. Aj nešportovcov adrenalín zmenil na úplných „makačov“. Boli sme na raftingu na divokej vode v Liptovskom Mikuláši. Úplnou náhodou nás navliekli do oblečenia v našich firemných farbách 😊 a po krátkom zaškolení už sme sa spúšťali. Nebudeme si nič nahovárať, zvnútra raftu to vyzerá omnoho drsnejšie ako z brehu, ale aj tak mali poniektorí svalovicu na rukách, ťukanie do klávesnice napr. kancelárskych ľudí na niečo také nepripravilo. Keď už sme boli dobre zabehnutí, dali sme si aj pár jázd bez plavidla, takpovediac vodorovný kaňoning, kde sa vrhnete skrátka do vody ako na tobogán. Čo vám budem hovoriť, veľmi osviežujúce, najmä zvnútra nosných dutín.

Po fajnovom obede sme si zahrali futbal, zastrieľali lukom (tu sa opäť vraciam k téme svalovice na rukách) a deň sa preklenul do večera, kde sme si užili zábavu aj s hudbou. Tanečníci prekvapili dobrou koordináciou pohybov, čo už večer na teambuidingoch nebýva zvykom 😊.

Ďalší deň sme sa občerstvili príjemnou prechádzkou na vodné mlyny Oblazy. Zdráham sa použiť slovo túra, lebo po predchádzajúcom dni to bol naozaj oddych.

Vivat Liptov! Uvidíme, čo nás čaká nabudúce. Máme kolegov zo všetkých kútov nášho krásneho Slovenska, takže určite budeme objavovať aj ďalšie možnosti.