Liftec vyráža na cesty


Chcete získať prehľad v moderných technológiách značenia laserom, ink-jetom, či mikroúderom? Zistiť, ktorá alternatíva je najvhodnejšia pre vašu výrobu, kde je priestor pre efektivitu a zlepšenie? Všetko počas jedného dňa a navyše priamo v mieste diania?

Pozvite nás na návštevu!

Rozhodli sme sa našim zákazníkom priblížiť technológie priemyselného značenia osvedčeným spôsobom. Ukážeme vám značenie laserom, ink-jetom, či mikroúderom v akcii.

Vyrážame už o mesiac

Zvažujete inováciu?

Zaujíma vás, čo by išlo robiť lepšie?

Potrebujete trvalý a neodstrániteľný popis?

Je pre vašu výrobu vhodný laserový prístroj?

Alebo snáď radšej mikroúderové značenie?

A čo ink-jet?

Ak vás zaujíma, aké máte možnosti a ako by mohla vyzerať optimalizácia vašich systémov, vyplňte registračný formulár. Vyberte si technológiu, ktorá vás zaujíma, a my vám ju predvedieme v praxi. Zistíte, ako funguje, a dostanete odporúčania pre optimálne riešenie vašich procesov.

Bez toho aby ste z firmy vytiahli päty. A to už stojí za zváženie, nie?

Kto sme

Sme Liftec, sprievodcovia v témach priemyselného značenia a automatizácie už takmer tridsať rokov. Vieme navrhnúť optimálne riešenie, poskytnúť spoľahlivý servis, v technológiách sa vyznáme, rozumieme nástrahám a vieme ich riešiť.

Chcete sa s nami stretnúť?

Od 1. – 19. 4. sme k dispozícii v ….
Od 20. 4. – 10. 5. prídeme na …..

Zaistite si zastávku vo vašej firme. Vyplňte formulár. Pre všetkých záujemcov, ktorých navštívime, máme pripravený aj malý tematický darček.

Tešíme sa na stretnutie, tím Liftec.

Informace od zákazníka:  LIFTEC | Průmyslové značení a automatizace | Všechna práva vyhrazena ©2022
   
   

   Mám záujem o
   Dozvedel som sa o Vás