V snahe poskytnúť komplexné riešenia požiadaviek zákazníkov na označovanie výrobkov, dodávame priemyselné tlačiarne určené na dvojfarebnú tlač, vhodné na označovanie nebezpečných látok piktogramami podľa platnej legislatívy.

Dvojfarebná tlač a aplikovanie etikiet v jednom kroku.

Systém Hermes C nemeckého výrobcu CAB slúži na dvojfarebnú tlač a aplikovanie etikiet v jednom kroku, bez ohľadu na to, či sa označované diely pohybujú alebo nie. Je vyvinutý pre priemyselné použitie vo výrobných linkách pri rýchlosti až do 125 mm/s. Spĺňa všetky nevyhnutné požiadavky na mechanickú a elektrickú integráciu do manuálnych pracovných staníc alebo do automatizovaných výrobných liniek aj v prípade skutočne náročných aplikácii. Dvojfarebnými etiketami v rozlíšení až do 300 dpi je možné označovať obaly akéhokoľvek tvaru – fľaše, plechovky, bandasky, súdky, kartóny, palety,… Toto zariadenie bolo ocenené jednou z najprestížnejších európskych cien v oblasti balenia – German Packaging Award.

Prevádzka tlačiarní je intuitívna a užívateľsky orientovaná. Systémy Hermes majú všetky bežné dátové rozhrania a vďaka vnútornému ABC kompilátoru môžu byť integrované do už existujúceho prostredia, takže je možné naďalej používať doterajšie softvérové ​​aplikácie a rozvrhnutie štítkov bez akýchkoľvek modifikácií. Počítačom podporovaná CAB „Easy Remote“ umožňuje pripojenie na takmer všetky ERP systémy. CAB garantuje ľahkú údržbu aj vďaka integrovanému systému pre lokalizáciu porúch alebo chybných dielov. Taktiež výmena spotrebného materiálu je rýchla a jednoduchá, čo pomáha zabrániť zbytočným prestojom. Systém Hermes  spĺňa všetky požiadavky trhu na inovatívne technológie, výkonnosť, spoľahlivosť a bezpečnosť a je tou správnou voľbou pre nepretržité prevádzky.

Dvojfarebná tlač na etikety

Na tlač dvojfarebných etikiet bez automatického aplikovania sú určené tlačiarne CAB série XC, ktoré umožňujú potlač etikiet rôznych veľkostí. Tieto tlačiarne sú vybavené dvomi tlačovými jednotkami pre súčasnú tlač dvoch farieb na jednej etikete. Systém na šetrenie pásky v jednej tlačovej jednotke umožňuje šetriť farbiacu pásku pre doplnkovú farbu, čo je prínosom najmä v prípade používania drahších farebných TTR pások. Tlačiarne sú určené pre dvojfarebnú tlač na štandardné i špeciálne materiály. Pre dosiahnutie kvalitnej tlače i na náročnejších materiáloch je možné tlačiť zníženou minimálnou rýchlosťou 30 mm/ s. Tlačiarne radu XC taktiež spĺňajú podmienky dané klasifikáciou pre označovanie nebezpečných látok podľa systému GHS.

 

Dvojfarebná ink-jetová tlač vo vysokom rozlíšení.

Ink-jetové značiace zariadenie francúzskeho výrobcu Tiflex HRP R32 je určené na dvojfarebnú tlač vo vysokom rozlíšení, až do 300 dpi. V závislosti od rozlíšenia je možné tlačiť v rýchlosti do 200 m/min. znaky s diakritikou, grafické symboly, dátum a čas v rôznych formátoch, počítadlo, dátum exspirácie, čiarové a 2D kódy. Správa môže byť dlhá až 10 m a vysoká 100 mm. Tlačiareň má jednoduché ovládanie cez 15′′ dotykový displej, pripojiteľná je cez sériové rozhranie a Ethernet.

 

 

LIFTEC | Průmyslové značení a automatizace | Všechna práva vyhrazena ©2022