Automatizačná technika

Automatizácia predstavuje priebeh rôznych výrobných, riadiacich a iných procesov bez priameho zásahu človeka. Prispieva k zvyšovaniu produktivity práce.

Read more

26.11.2020

Datalogic

Datalogic je svetovým výrobcom priemyselných laserových systémov a systémov strojového videnia na trhoch s automatickým zberom dát a priemyselnou automatizáciou.

Read more

23.9.2020

Kamery Datalogic

Technologicky vyspelé riešenia strojového videnia, slúžiace na kontrolu výrobkov a sledovanie kvality.

Read more

23.9.2020

CO2 laser

CO2 laser slúži na bezkontaktné značenie výrobkov. Aktívne médium je oxid uhličitý.

Read more

8.7.2020

Inkjet

Inkjet je priemyselná tlačiareň na označovanie produktov premenlivými údajmi vrátane dátumov exspirácie, čiarových a 2D kódov či šarží a pod.

Read more

8.7.2020

Atramentová tlačiareň

Atramentové tlačiarne sa v priemysle používajú na označovanie produktov premenlivými údajmi vrátane dátumov exspirácie, čiarových a 2D kódov či šarží a pod.

Read more

30.6.2020

2D kód

2D kód je dvojrozmerný kód, ktorý nesie strojovo čitateľnú informáciu zakódovanú v svetlých a tmavých alebo farebných plochách usporiadaných v dvoch smeroch.

Read more

17.6.2020

Čiarový kód

Čiarový kód, alebo tiež 1D kód, je strojovo čitateľné označovanie tovarov pomocou hrubých a tenkých čiar oddelených medzerami.

Read more

17.6.2020

Formy gravírovania

Gravírovanie je možné realizovať troma základnými spôsobmi – ručné gravírovanie, rotačné gravírovanie a laserové gravírovanie.

Read more

17.6.2020

Gravírovací stroj

Gravírovací stroj slúži na vytvorenie popisu, nápisu, symbolu, loga či obrázku odobratím materiálu. Gravírovanie nachádza uplatnenie vo všetkých priemyselných odboroch. Stroje na gravírovanie možno rozdeliť na manuálne (tzv. pantografy) a počítačom riadené plotre. Sem patria malé gravírky, gravírovacie plotre, laserové gravírky a mikroúderové zariadenia. Najmodernejšie gravírovacie stroje sú laserové. Delia sa na niekoľko druhov podľa použitého…

Read more

17.6.2020
LIFTEC | Průmyslové značení a automatizace | Všechna práva vyhrazena ©2022